Call Center

קול סנטר – VEGA CC מספקת כעת ממשק רשת חדש, על מנת לעצב ולנהל את מערכת הקול סנטר (call center) שלך, כדי שתהפוך לכלי מרכזי באופטימיזציה של הטלמרקטינג והתמיכה הטכנית בארגונך. כלי זה מאפשר הערכה של יעילות וביצועי הקול סנטר ועובדיו, בדיקת סטטיסטיקת שיחות ותכנון קמפיינים עבור החברה או לקוחותיה. למעשה, זהו כלי התפעול השלם המאפשר קול סנטר מצליח ומשגשג.

gauge dashboard

מצב משתמש – כל משתמש ומפקח יכול לראות בכל עת, דרך ממשק הרשת, מה מצב סוכן כלשהו ברגע נתון. סטטוס ה"לוג אין" מוצג (כלומר- האם פנוי לקבל שיחות או לא). על ידי ממשק קל לשימוש זה, המשתמש יכול להתחבר אל המפקח עליו ובו זמנית לשנות את הסטטוס שלו, ובכך להתריע כי אינו פנוי עוד לקבל שיחות. כמו כן, הממשק מאפשר לסוכן ולמפקח עליו לראות בכל עת את מספר השיחות שנענו בכל תור, וכן מתי השיחה האחרונה התקבלה. ללקוחות הקיימים של VEGA CC, ניתן לשדרג למערכת ה- LINUXלשרתי תקשורת, ובכך לשפר עוד יותר את איכות ויעילות העבודה.

5

סטטיסטיקת שיחות עבור סוכן – לכל סוכן (ולמפקח עליו) יש גישה בזמן אמת למספר השיחות שנעשו והתקבלו על ידו. מעבר לכך, יש לו יכולת לסנן מידע לצורך הרלוונטי, על פי 'סטטוס שיחה' (שיחות שנענו, לא נענו, תפוסות או שיחות שנכשלו), תאריך, מקור או יעד השיחה, וכן קטגוריות סינון נוספות. בנוסף, המשתמש יכול להוריד קובץ CSV, אשר יספק בסיס לדוח המגלם בחובו את כל המידע, בין היתר נתונים סטטיסטיים חיוניים לקול סנטר.

 7

היסטוריית אימות – למשתמש ולמפקח עליו יש גישה לרשימה של כל שינויי הסטטוס. כמו כן, ניתן לראות מתי המשתמש נכנס למערכת, יצא ממנה, או היה בהפסקה.
8

תורי שיחות עבור קמפיינים חיצוניים – כיצד תורי השיחות מנוהלים ב- VEGA CC? לדוגמא, כשהחברה שלך עורכת קמפיין חיצוני, VEGA CC מתקשרת למספרים אשר מקושרים עם מטרות הקמפיין, אשר מאוחסנים בשרת הדטה-בייס של חברתך. התהליך הזה קורה אוטומטית, מבלי שהסוכן יצטרך להשקיע מזמנו. אם אדם כלשהו עונה, השיחה מנותבת אוטומטית לסוכן. ברגע שהסוכן עונה לשיחה, האדם בצד השני מקבל הודעה מוקלטת אוטומטית, ובה נאמר שלפניו שיחת טלמרקטינג.

 

תורי שיחות עבור קמפיינים פנימיים – מערכת VEGA CC מותאמת גם לקמפיינים פנימיים: לדוגמא כאשר לקוח קיים מתקשר לחברה על מנת לקבל תמיכה טכנית. ניתן להגדיר הודעה מוקלטת מראש אשר תציג אפשרות להמתנה לנציג או להשארת הודעה המתארת את הבעיה וכן פרטי התקשרות, אשר תועבר לנציג שיחזור כאשר יתפנה. ההודעה תועבר על ידי דואר אלקטרוני למשתמש הרלוונטי בחברה.

 

מצב תורי השיחות – לכל משתמש (ולמפקח עליו) יש גישה לנתונים הסטטיסטיים של השיחות אליהן הוא שייך: מס' שיחות הממתינות בתור, זמן המתנה ממוצע, מס' השיחות שנענו ולא נענו בסה"כ, כמה סוכנים פנויים בזמן נתון, כמה סוכנים לא פנויים, בשיחה או בהפסקה.

6

כלי טלפון וממשק הרשת – כל משתמש יכול להיכנס למערכת דרך כל טלפון או דרך הרשת, ולהיות מוכן באופן מידי לקבל שיחות לפי התור. הוא יוכל לראות את הסטטוס שלו דרך ממשק הרשת או דרך הטלפון עצמו, באמצעות הBLF active (busy lamp field: אפשרות בטלפון לשליטה בסטטוסים של שלוחות הטלפון). סוכנים יכולים להתקשר אל המפקחים עליהם על ידי לחיצה על כפתור בטלפון או דרך ממשק הרשת. הם גם יכולים לבצע כניסה או יציאה מן המערכת וכן לצאת להפסקה (על ידי סטטוס pause), דרך הטלפון או ממשק הרשת.

 

משתמשים ממונים – משתמש ממונה במערכת יכול לנהל את אופן המענה של הסוכנים לשיחות, ואף להוסיף או להוריד סוכנים על פי צורך. המשתמשים הממונים מקבלים מידע על כל סטטוס ומצב התור בקרב הסוכנים שתחתם, וכן הנתונים הסטטיסטיים עבור קבוצת המשתמשים שתחתם. הם יכולים להדריך, 'לרגל' או להתקשר לכל אחד מהסוכנים שלהם על ידי לחיצה על כפתור בטלפון, או בממשק הרשת של VEGA CC. VEGA CC היא כלי פרקטי להערכה ושיפור של סוכני הקול סנטר בארגונך.

9

קמפיינים – ממשק הרשת של VEGA CC מאפשר לממונים ליצור קמפיינים חיצוניים עבור רשימה מוגדרת של אנשי קשר. ניתן לקבוע מתי בדיוק שיחות יבוצעו, וכן להתחיל או להפסיק את הקמפיין בכל עת. התוצאות יכולות להיות מנוטרות באופן ממושך, והקמפיינים עצמם יועלו בצורה פשוטה כקובץ קונפיגורציה או דרך ממשק הרשת של VEGA CC.

 

VEGA IP- תקשורת רבת תכנים – כל הפונקציות שפורטו לעיל, אפשריות ב- VEGA IP, מערכת הlinux – לשרתי תקשורת. מערכת ה VEGA CC מרחיבה ומשפרת אף יותר את הפונקציות הקיימות VEGA IP, כאשר VEGA IP לבדה מספקת כמובן בטחון מידע מלא, אפשרות לתקשורת פנים ארגונית, כלים שיתופיים (כגון מייל המסונכרן עם לו"ז, לוח שנה, אנשי קשר ועוד). המערכת תומכת אפליקציות עסקיות שונות, כמו iPortalDoc Documen ו- Workflow Management System, או IPTicket Trouble Management System. כמו כן, המערכת משתלבת עם CRM וERP.