מרכזיית כוכב

פעילותה של  קונג'י (לשעבר Telrad Connegy)  נרכשה בשנת 2009 על ידי וויזקום תקשורת (Wisecom) המספקת פתרונות תקשורת בארץ ובעולם. WiseCom חידשה בסוף 2009 את ייצור מרכזיות הכוכב באמצעות חברת ניסטק, שרכשה את מפעל הייצור של החברה בקצרין. לחברת קונג'י נצבר ניסיון של עשרות שנים בטלפוניה אנלוגית ודיגיטלית והיא הייתה חלוצה בתחום  טכנולוגיית ה-IP כבסיס לתקשורת הארגונית של הדור הבא (NGN).

במשך שנים , קונג'י ואחריה וויזקום תקשורת, הייתה ספקית בעלת שם של פתרונות תקשורת משולבים לארגונים בכל הגדלים. העסקים שזקוקים לכל יתרון על מנת לשגשג בסביבת התחרות האגריסיבית של ימינו, ימצאו במרכזיית כוכב, על מגוון יכולותיה, את הדרך להתמודד בצורה אפקטיבית באתגרים העסקיים.

ניתן לרכוש את מרכזיות "כוכב" ושאר מוצרי טלרד קונג'י ב וויזקום תקשורת (שרכשה ב- 2010 גם את פעילותה של "גג תקשורת מתקדמת"). וויזקום תקשורת משווקת ומעניקה שירות שוטף למרכזית כוכב מסוג  AdvaceIP  המותקנות בכל מגזרי המשק בישראל.
מערכת ה- AdvaceIP של טלרד קונג'י  (כוכב), תומכת הן בטלפוניית TDM והן ב-VoIP, וכך מבטיחה, שהלקוח יקבל את האמינות והאיכות של מערכת התקשורת, יחד עם החדשנות שמציעה מרכזיית  VoIP, והכול בנתוני עלות תועלת מרשימים.

מוצרי החברה ממשפחת כוכב, נותנים מענה לצרכים מגוונים של לקוחות. המערכות התומכות של מרכזיות כוכב הינן מהתקדמות בתחומן ומצטיינות בגמישות ובתאימות לכל סביבות העבודה. הפלטפורמה של הדואר הקולי מאפשרת לארגון לקבל במשולב מערכת דואר קולי, מערכת הקלטה, איחוד הודעות (Unified Messages) שרת פקסים, IVR ועוד.

מערכות תקשורת Converged (מרכזיות מסוג כוכב):

מערכת ה- AdvanceIP הינה מערכת תקשורת IP בעלת שלל תכונות וגמישות המותאמת לדרישות מגוונות, ומספקת פתרון המבוסס על פלטפורמת IP לתקשורת עסקית. המערכת פועלת בשיתוף מערך אינטגרטיבי המשלב תקשורת אנלוגית, דיגיטלית, LAN/WAN, אלחוטיות, DATA ו- CTI. מערכת ה- AdvanceIP מבוססת שרת IP ומתחברת ישירות לרשת ה- LAN של הלקוח. שרת ה- IP של קונג'י בנוי על מערכת ההפעלה Linux OS ותומך בפרוטוקולי SIP סטנדרטים, שמבטיח את הגמישות והיכולות להן הארגון זקוק במערכת תקשורת. התמיכה ב- SIP מאפשרת לחבר טלפונים הן מתוצרת טלרד קונג'י והן מתוצרת יצרן אחר, וכן עורקי SIP. ניתן לחבר SIP Gateways ישירות לרשת המקומית, או מאתר מרוחק. ניתן להתחבר לשרת מרוחקים באמצעות SIP כדי להפעיל יישומים ושירותים.
מוצרי קונג'י כוללים סדרה שלמה של טלפוני IP, החל מסדרת טלפוני מרקורי דרך סדרת אוונטי וכלה ב-Softphones.

מרכזיות הכוכב הן תוצרת "כחול לבן".

וויזקום תקשורת מציעה לך מגוון של מרכזיות כוכב בעלי עושר של תכונות ויכולות והכול בהתאמה אישית לצרכי הארגון וכיווני ההתפתחות שלו.

שירות למרכזיות כוכב

הסכם השירות של וויזקום למרכזיות כוכב כולל :

 • הסכם ביטוח ואחריות לשקט נפשי
 • טיפול במערכת מושבתת תוך 4 שעות לכל היותר
 • מענה לקריאות בלוח זמנים מוגדר ומחייב
 • מערך טכנאים בפריסה ארצית
 • שירותי מוקד 24 שעות ביממה (אופציונאלי)
 • מעקב וטיפול מונע מפני תקלות עתידיות
 • מלאי גדול של חלפים לשרות
 • שדרוגי תוכנה למערכת ללא תשלום
 • רכישת הרחבות ותוספות למערכת בהנחה משמעותית קבועה
 • השאלת ציוד לצרכים מיוחדים או זמניים של הארגון
 • אפשרות ל- trade in עתידי במחירים משתלמים
הסכם השירות מתייחס לכל חלקי המרכזיה ובכלל זה :
–          כרטיסי המערכת (עורקים ושלוחות)
–          הטלפונים החכמים
–          מערכות דואר קולי
–          מערכות היקפיות משלימות

דואר אלקטרוני:*
סלולרי:*
שם החברה:
איש קשר שם פרטי:*
תיאור הפנייה: